İçeriğe geç

referanslar

SEO, Web Tasarım Referansları

vistamakine

vistamakine.com web sitesi için web tasarımı ve SEO çalışması yaptık. Site içi SEO çalışması sonrası müşteri için en önemli olan anahtar kelimeler dışından tüm web sitesi arama sonuçlarından hızlı bir şekilde ilk sayfalarda sıralanmaya başladı. Vista makine web tasarım SEO referans için en önemli müşterilerimizden.

mec Çözüm

Mobil engelli erişim araçları üreten bir firma olan MEÇ Çözüm web sitesi yenilendi. Yapım aşamasından sonuna kadar rakip analizleri ve site içi SEO çalışmaları anahtar kelime analizleri ile birlikte web sitesi oluşturuldu. WordPress alt yapısı üzerinde geliştirilen proje sonrasında site dışı SEO uygulandı. şuandan tüm atama hacimlerinden ilk sayfa ilk 3 içinden organik arama sonuçlarındadır.

Dekoray Perde

Dekoray Perde firma sahibi, motorlu perde anahtar kelimesi ve sahne perdesi anahtar kelimesi için bizlere başvurduğunda mevcut özel PHP kodlama ile oluşturulan web sitesi tamamen WordPress altyapısına geçilerek A’dan Z’ye tüm içerikleri SEO uyumlu makaleler ve site içi SEO çalışmaları ile yapılarak çok az bir miktar site dışı SEO çalışması uygulandı. İki ay gibi bir sürede tüm perde modellerinde ilk sayfada yer alırken motorlu perde kelimesinde ileri gelen büyük e-ticaret pazar yerlerini dahi geride bırakarak 1 sayfa 3 sırada yer almaktadır.

SEO, WEB TASARIM REFERANSLARI

Tüm Referanslar

Devam eden çalışmalar bu alandan eklenmemiştir. SEO ve Web Tasarım konusundan halen aktif olarak takip ettiğimiz müşterilerimiz yanından çalışmaları devam eden müşterilerimiz detayları güvenlik için paylaşmamaktayız.

web tasarım
90%
seo
82%
Google ADS
80%

müşteri yorumları

Müşteri Deneyimleri

MEC Çözüm olarak hem Google reklamları hem de organik sıralamada yükselmemiz için referans üzerinde birlikte çalıştık. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. 5 Yıldır atıl durumdaki web sitemizden çok kısa bir sürede yükselişe geçtik. Organik trafikten gelen ziyaretçi sayımızın yükselmesi ile ADS giderlerimiz %80 oranında azaldı.

Mehmet

mec

Dekorayperde.com için birlikte çalıştık. İlk sitemizdeki olumlu etki sonrası yurt dışı web sitemiz için SEO çalışması yapmayı planlıyoruz. Doğru orandan müşteri deneyimi artması ile ilgili aramalarda gelen telefon ve teklifler bariz arttı. Google SEO çalışması önemini böylelikle anladık.

Emre

dekoray

yardıma mı ihtiyacın var? hemen ara.

SEO hizmeti – Web Tasarım telifi Al