İçeriğe geç

Ücretsiz Web Dizini Gönderme Siteleri

  Ücretsiz Web Dizini Gönderme Siteleri

  Ücretsiz Web Dizini Gönderme Siteleri

  Giriş

  Ücretsiz web sitesi dizini gönderme siteleri, kaliteli bir backlink oluşturmak isteyen web sitelerine yol gösterir.

  Ücretsiz web sitesi dizinleri, SEO uzmanlarının internetteki en önemli kaynaklardan biri olduğunu söylüyor. Ayrıca, bu tür dizinler ile ücretsiz bir backlink elde edebilirsiniz.

  Dizin Nokta

  Dizin Nokta, web siteniz için bir bağlantı sayfası oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dizin web sitesidir. Web sitenize dizine bir bağlantı ekleyebilirsiniz ve dizinin kullanımı ve gezinmesi kolaydır.

  Dizin Acil

  Dizin Acil, web dizini gönderme siteleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Dünyada kullanıcıların yüzde 80’i ve Türkiye’de ise yüzde 40’a yakın bir bölgede kullanabilirsiniz.

  Web dizini gönderme siteleri arasında seçiminizde etkili faktörler nelerdir?

  • Dostluk anlaşmalarına bağlı olup ücretsiz sunulan her türlü hizmeti sonuna kadar desteklemektedirler.
  • Web dizinlerine gönderdiğinizde, sitedeki konu başlıklarındaki linkleri değiştirmenize müsaade etmiyorlar. Bunu da biliyorsunuzdur ki arama motorlarınca bu tip linklere zaman zaman uygun bulmuyorlar ve kaybetmenize sebep oluyorlar. Bu durumdan kaçmak için size sundukları tek yol “Kodlama”dur.

   Ücretsiz Web Dizini Gönderme Siteleri

   Ücretsiz Web Dizini Gönderme Siteleri

  Dizin Alanı

  Dizin alanı, dizin alanındaki sitelere link verir. Dizin alanında yer alan linkleri günceller.

  Dizin Güncellemesi

  Aşağıdaki hizmetlerle çalışmayı da seçebilirsiniz:

  • Web dizini güncelleme hizmeti
  • Dizin yönetimi hizmeti
  • Dizin işareti ve etiketi hizmeti

  Dizin İlanlarınız

  Dizin ile ilgili en çok merak edilen soruların başında, Dizi İlanlarınız ne kadar kalıcı olur? Bu sorunun cevabı ise size ücretsiz olarak sunulan WebDiziGonderme sitelerinde yer almaktadır.

  Web Dizi Gonderme siteleri web sitesini düzenleyip istediğiniz konu ve türde dizilerde ilan vermenize imkan tanımakta. Deneyimli ekibimiz ile hizmetinize 7/24 destek vermekte ve sürekli gelişen bu platformdan faydalanabilirsiniz.

  DİZİN Marka

  Dizin Marka ücretsiz bir dizin gönderme sitesidir. Web sitenizi dizine gönderebilirsiniz ve editörlerimiz tarafından incelenecektir. Web siteniz onaylanırsa, web siteleri veritabanımıza ekleyeceğiz ve arama motoru sonuçları sayfamızda (SERP) listeleyeceğiz.

  Web sitenizi dizine ücretsiz olarak gönderebilir ve bizden ücretsiz link backlinkleri alabilirsiniz!

  Dizin Etiketi

  Dizin etiketi, sitenizin yayınlanmasını sağlayan linklerin dizin kategorileri ile ilişkili olması gerekir. Böylece sitenizi arayan ziyaretçilerinize anahtar kelime farklılıkları ve karşılama sayfasında sunacağınız özellikler birleştirerek daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

  Ücretsiz olarak web dizini hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken sitelerden öğrenerek, gerçekten kaliteli linkler kazanabilirsiniz.

  Ücretsiz bağlantılar kazanmakla ilgileniyorsanız, ancak bunu kendiniz yapmak için yeterli zamanınız yoksa, bağlantı kurma hizmetlerini aramalısınız. Bu hizmetler, web siteniz için çok sayıda yüksek kaliteli geri bağlantı sağlayacaktır.

  Bu bağlantıları, en iyi SEO şirketine sipariş verdikten sonra sadece birkaç gün veya hatta birkaç saat içinde alacaksınız.

  Sizden istenen tek şey, nominal ücretler ödemek ve iş modeliniz ve hedef kitlesi için hangi tür geri bağlantıların en uygun olacağını seçmektir.

  Son

  Yeni bir web siteniz olduğunda yapmanız gereken en önemli şeylerden biri, web dizinlerine göndermektir. Size en iyi ücretsiz olanlardan bazılarını gösterdik ve şimdi gönderim sürecinize başlama zamanı. Ve sizi henüz bu adımın çok önemli olduğuna ikna etmediysek, SEO sıralamalarında da yardımcı olabilir!

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir